قیمت دستگاه خودپرداز + خرید دستگاه خودپرداز

اولین و مهم ترین نکته در هنگاهم خرید خودپرداز به آن دقت کنید، “قیمت دستگاه خودپرداز”  می باشد. چرا که در مرحله اول خریدار خودپرداز باید بداند که قیمت دستگاه عابربانک ای که مدنظر دارد چقدر است تا بتواند با توجه به بودجه ای که در اختیار دارد آن را تهیه و نصب نماید.

دومین نکته ای که باید بدانید این است که خرید دستگاه خودپرداز خارج از شعبه هیچ گونه محدودیتی ندارد و برای تمام اشخاص حقیقی و حقوقی امکان پذیر می باشد. برای دریافت خودپرداز نیازی نیست که به بانک مراجعه کنید زیرا طرحی با عنوان  خودپرداز های خارج از شعب بانک تصویب شده که به واسطه این طرح شما دیگر با بانک ها طرف حساب نخواهید بود.

ممکن است سوالی ذهن شما را مشغول کند که چطور ممکن است دستگاه خودپرداز شخصی برای مغازه یا کسب و کارتان تهیه کنید؟ باید بگوییم که خوشبختانه یکسری شرکت های مثل شرکت تهران خودپرداز به صورت تخصصی به ارائه انواع  خودپرداز های دیواری و سالنی در سراسر کشور می پردازند.

نحوه کسب درآمد از عابر بانک های شخصی به این صورت میباشد که شما با خرید دستگاه از شرکت تهران خودپرداز به ازای کارکرد و میزان ترکنش ها و برداشت وجه از دستگاه کارمزدی از مشتری کسر می گردد. خریداران محترم می توانند با خریدخودپرداز و اتصال آن به دستگاه شبکه شتاب در درآمد حاصل از عابر بانک سهیم شوند.

خودپرداز شخصی چیست؟

خودپرداز شخصی ! شاید اولین بار باشه که این اسم به گوشوتون  می خوره که مگه خودپرداز هم میتونه شخصی باشه؟ بله که میشه، سال 95 بانک مرکزی این قانون را صادر کرد که فقط بانک ها مالک خودپرداز ها نیستند اینجوری افراد معمولی هم میتونند صاحب خودپرداز بشوند.

بعد از به تصویب رسیدن این قانون نقش خودپرداز ها به تدریج تفییر کرد و فقط اون رو به عنوان ی عضو خدمت رسان بانک نمیدونستند، بلکه خودپرداز را به عنوان یک منبع در امد و ماشین سود اور شناخته بودند.
خیلی از افراد داشتن یک خودپرداز را مساوی با داشتن یک شغل می دانستند، اما داشتن یک خودپرداز چطور مارو به سود میرسونه؟ جالبه بدونید که با هر یک تراکنشی که با خودپردازتون انجام میشه 60 درصد از کارمزد اون تراکنش بدون کسر بیمه و مالیات به حساب تون واریز می شود.

شرایط و قوانین مکان مورد نظر برای نصب atm

در شهر های کوچک که امکانات کمتری برای عامه مردم وجود دارد از طرف بانک شرط خاصی مطرح نشده است و امنیت دستگاه و کسانی که از دستگاه استفاده می کنند در الویت است و به این خاطرنصب دوربین از دو سمت در قسمت جلوی دستگاه و یک دوربین در قسمت پشت دستگاه الزامی است .

در شهر های بزرگ نیز در اکثر نقاط ممانعت نصب از طرف شهرداری یا بانک وجود ندارد مگر اینکه در کمتر از 200 متری محل نصب ، دستگاه دیگری وجود داشته باشد . البته درصورتی که ملک استیجاری باشد، باید رضایت نامه کتبی از از مالک توسط مستاجر تهیه شود.

خرید دستگاه خودپرداز
شرایط واگذاری دستگاه خودپرداز بانک شهر

مدارک مورد نیاز برای طرح خودپرداز های خارج از بانک

به طور معمول مدارک مورد نیاز در تمام بانکها یکسان است و مدارک و روش کار توسط بانک مرکزی اعلام میگردد و بانکها هم همان مدارک را از پذیرنده های محترم در خواست می کنند. مثل :

 • کارت ملی
 • شناسنامه
 • اجاره نامه
 • سند
 • مالکیت یک برگ چک ضمانت
 • گواهی امضا

مراحل خرید و راه اندازی دستگاه خودپرداز

number

ارسال آدرس و لوکیشن محل موردنظر نصب دستگاه به کارگذار

که درصورت تایید و توافق بانک موردنظر امکان اجرای مراحل بعد امکان پذیر میباشد. البته گرفتن تایید آدرس محل نصب توسط کارگذار (یعنی شرکت طرف قرارداد و کارگذار بانک)انجام میپذیرد .

انتخاب برند و مدل دستگاه

مشاورین کارآزموده  اولین شرط انتخاب را بر اساس تعداد تراکم جمعیت منطقه و تعداد افراد ی که امکان استفاده از دستگاه را در مکان نصب احتمالی دارند را بررسی نموده و طبق این برآورد دستگاه مورد نظر را پیشنهاد میدهند. شرط دیگر انتخاب دستگاه نوع کاربری مورد انتظار نیز میباشد.

به طور مثال دستگاهی که برای یک واحد رفاهی مثل هتل -رستوران و یا خوابگاه که احتمال استفاده از آن حدود 50 تا 100 نفر است  تا دستگاهی که برای استفاده از امکان پر رفت و آمد مثل بازار –فرودگاه و مترو و ... که احتمال استفاده بین 400 تا 800 نفر  پیشنهاد میگردد کاملا متفاوت است .

number (1)
number (2)

سوییچ بانکی | انتخاب بانک | قرارداد رسمی با بانک

تهیه مدارک مورد نیاز بانک توسط خریدار و بانظارت کارگذار انجام شده و به بانک موردنظر ارجاع شده و کد تخصیص یا ترمینال دستگاه از بانک گرفته شده و با قطعه ایی به نام روتر بانکی هماهنگ یا کانفیگ میگردد که از این مرحله به بعد دستگاه آماره اتصال به شبکه بانکی میباشد.

راه اندازی و آموزش استفاده از دستگاه

این مرحله توسط کارشناسان مربوطه وحاضر در هر شهر انجام میپذیرد و آموزش لازم به پذیرنده برای کارهای اولیه دستگاه داده میشود. ضمنا دستگاه به شبکه شتاب متصل شده و  اولین تراکنش  از دستگاه به صورت کارت به کارت یا دریافت پول نقد گرفته میشود و از این لحظه شراکت پذیرنده با بانک عامل شروع میگردد.

number (3)
کارمزد مالک دستگاه شرح خدمات
14000 ریال بابت برداشت 2 میلیون ریال
4000 ریال انتقال وجه (بدون درنظر گرفتن مبلغ تراکنش)
4000 ریال پرداخت قبوض
1500 ریال شارژ تلفن همراه
1000 ریال دریافت موجودی

نحوه محاسبه سود دستگاه atm

طبق بخشنامه بانک مرکزی برای هر تراکنش که در شبکه شتاب انجام میشود کارمزدی درنظر گرفته شده و کارمزد مشخصی به بانکی که تارکنش در آن انجام شده تعلق میگیرد.

حال بانک های عامل طراحی به نام خودپردازهای مشارکتی خارج از شعبه در نظر گرفته اند و درآمد حاصل از آن را با درصدی مشخص تقسیم میکنند.

این درصد بنا به سیاست بانک ها متفاوت است ، اما به طور میانگین بانک ها با دادن 60 درصد از این سود طرح خودپرداز های مشارکتی را ارائه کرده اند و اشخاص با خرید دستگاه های خودپرداز در سود آن با بانک شریک شده و به صورت ماهیانه کارمز خود را دریافت می کنند.

در مورد تراکنش های غیر نقدی همچون پرداخت قبوض، جابجایی حساب و ب… نیز مجموعه تراکنش ها محاسبه شده و به حساب بانک و صاحب دستگاه واریز می گردد. معمولا این واریزی ها به صورت ماهیانه می باشد.

تاریخچه عابر بانک

در سال 1967 شرکت لاروئه اولین دستگاه توزیع پول نقد را در لندن و در شعبه بانک بار کلیز نصب کرد . این دستگاه از رسید های کاغذی استفاده می کرد.

در سال 1969کارت های دارای نوار مغناطیسی برای استفاده در خودپرداز ها ابداع شد و برای اولین بار در دستگاهی در بانک chemical نیویورک به کارگرفته شد.

استفاده از خودپرداز ها همزمان به پخش پیام تبلیغاتی که در آنها ادعا می شد ((با اختراع این دستگاه ها بانک ها دیگر هرگز تعطیل نخواهند شد)) اوج گرفت.

شرکت داکتول دستگاه total teller را عرضه کرد که اولین دستگاه خودپرداز بانکی با تمامی کارکرد های مورد نیاز بود.
تنها در ایالات متحده آمریکا بیش از 2000 خودپرداز عملیاتی و مورد استفاده قرار گرفتند. شرکت دیبولد دستگاه tabs 500 را عرضه کرد.

شرایط دریافت دستگاه خودپرداز

به طور کلی هر فردی می توانند اقدام به خرید دستگاه خودپرداز کند. خرید دستگاه atm شرایطی دارد که تقریبا هر فردی می تواند به راحتی آن ها را فراهم کند.

با خرید دستگاه خودپرداز قراردادی بین بانک و خریدار بسته می شود که در آن بانک در سود حاصل از تراکنش های دستگاه عابر بانک با خریدار شریک شود و خریدار یا پذیرنده به حسن انجام کار متعهد میشود.

مزایای خرید دستگاه خودپرداز

 • همه کاره بودن دستگاه ها و انجام تقریبا ۸۰ درصدی عملیات بانکی توسط آن
 • سریع العمل و تسریع در انجام عملیاتش
 • راحتی مراجعه به دستگاه ها در هر نقطه از شهر
 • دریافت اسکناس های جدید و نو
 • صرفه جویی در وقت افراد و عدم مراجعه به بانک
 • حفظ حریم شخصی برای انجام عملیات بانکی، نسبت به مراجعه در شعب بانکی
 • در دسترس بودن دستگاه ها
 • عدم نیاز به باز بودن شعبات بانک برای دریافت وجه نقد
 • عدم نیاز به قرار گرفتن در صف های وقت گیر بانکی
 • مشاهده موجودی حساب خود و دریافت رمز دوم برای انجام عملیات بانکی توسط همراه بانک
 • امکان دسترسی به تمامی عملیات بانکی در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز

ویژگی های خرید دستگاه عابربانک از شرکت تهران خودپرداز

پشتیبانی ۲۴ ساعته در 7 روز هفته

بهترین و مناسب ترین قیمت

تحویل فوری خودپرداز​

مشاوره قبل از خرید atm

تعمیرات تخصصی ​ atm

تامین قطعات ​ عابربانک

ویژگی های یک دستگاه عابربانک خوب چیه؟

قبل از اینکه به چگونگی خرید عابربانک بپردازید یا به دنبال بهترین برند دستگاه خودپرداز باشید، سعی کنید فاکتورها و ویژگی های یک دستگاه خودپرداز خوب را کاملاً بدانید.

پس از آن با در نظر گرفتن آن ویژگی ها بتوانید بهترین برند را که هماهنگ با قیمت و هزینه مورد نظر شما باشد و همچنین برای مکانی که قصد استفاده از این دستگاه را دارید که مناسب باشند، از آن استفاده کنید. از جمله مهمترین ویژگی های یک خودپرداز خوب می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • باگ یا خطای برنامه نویسی نداشته باشد.
 • پشتیبانی فوری
 • سیستم غیرقابل هک
 • قطعات یدکی و پشتیبانی در دسترس
 • همخوانی با بستر ارتباطی بانکی کشور
 • رابط کاربری ساده و قابل فهم
 • بروزرسانی آسوده سخت‌افزاری و نرم‌افزاری
عکس خودپرداز
کوچکترین دستگاه خودپرداز

طرح دستگاه های خودپرداز خارج از بانک

این طرح که توسط اکثر بانک ها صورت می گیرد، این امکان را به افرادی که از صاحبان حرف و کسب و کار هستند، می دهد تا با دریافت دستگاه خود پرداز و تععین محلی برای قرار دادن آن و تامین تمامنیت دستگاه از آن به عنوان منبع درآمدی برای خود استفاده نمایند.

در واقع با هر تراکنش درصدی از سود بانگی تراکنش ها به حساب دارنده دستگاه خودپرداز واریز می گردد و فرد تنها می بایست با خرید دستگاه، تعیین محل مناسب برای قرار دادن دستگاه، تامین امنیت دستگاه و همچنین پشتیبانی از آن را بر عهده بگیرد.

بنابراین افرادی که دارای کسب و کار حرفه های گوناگونی هستند، با ارائه مدارک و مجوزهای کسب و کار خود می توانند به دریافت خود پردازهای خارج از شعب اقدام نمایند و از مزایای آن بهره مند گردند.

قیمت دستگاه عابر بانک

همانطور که پیشتر ارائه شد، واگذاری دستگاه خود پرداز از طرف بانک نیازمند تامین و خریداران و پرداخت هزینه های اتصال سوییچ بانکی می باشد، اما برخی بانک ها طی شرایطی اقدام به ارائه ATM بدون دریافت هزینه می کنند و برخی دیگر از بانک ها تمامی هزینه را از فرد متقاضی دریافت می نمایند.

برای اینکه بدانید برای درخواست یک دستگاه خودپرداز به چه میزان سرمایه ای نیاز است، باید در نظر بگیرید که تمامی هزینه ها از جمله هزینه خرید دستگاه، سایت سازی که شامل شیشه بری، بنای و موارد این چنینی است، چاه ارت که با توجه به حجم دستگاه شامل گوی چاه، هزینه کندن چاه و… و در آخر یو پی اس که با توجه به باتری مورد استفاده در دستگاه و میزان قدرت شارژ دهی و همچنین برند ان دارای قیمت های مختلفی می باشد که می بایست پرداخت نمایید.

دستگاه خودپرداز رایگان

همانطور که پیشتر ارائه شد، برخی بانک ها در قبال شرایطی نسبت به ارائه دستگاه خود پرداز به صورت رایگان اقدام می نمایند.

البته در اکثر مواقع بانک یا شرکت زیر نظر شعبه، هزینه دستگاه و پشتیبانی را ارائه می دهد و شخص متقاضی می بایست فرایند پول گذاری و موارد مربوط به امنیت دستگاه را تامین کند.

در این شرایط میزان سود دریافت شده توسط فرد بابت تراکنش های بانکی کمتر خواهد شد و معمولا ۳۰ درصد سود را دریافت می نماید.

دستگاه خودپرداز شخصی

برای خرید دستگاه خودپرداز شخصی حتما می بایست عواملی را قبل از خرید عابربانک مد نظر قرار دهید که مهمترین این موارد شامل انتخاب مسیر پرتردد و میزان امنیت در دسترس برای دستگاه می باشد، زیرا اگر مسیر پر ترددی را انتخاب نکنید، در میزان سود و تراکنش هایی که در این دستگاه انجام می گردد، روند کاهشی وجود خواهد داشت و سودی عاید بانک و فرد متقاضی نخواهد گردید.  البته افراد می توانند از دستگاه های ریفر یا دست دوم نیز با قیمت یک سوم دستگاه نو خرید نمایند، به این ترتیب میزان سرمایه اولیه مورد نیاز از طرف فرد کمتر خواهد بود.

قیمت دستگاه خودپرداز
عکس دستگاه خودپرداز

نصب دستگاه خودپرداز

برای نصب دستگاه خودپرداز پس از تاییدیه بانک، شما می توانید نسبت به نصب دستگاه در مکان مورد نظر اقدام نمایید. دقت داشته باشید حتما در مورد مکان نصب دستگاه، تحقیقات لخزم را به عمل آورید و در جای شلوغ و مر ترددی که امکان تامین امنیت آن وجود دارد، نصب نمایید.

 از طرف دیگر هنگام نصب دستگاه می بایست قوانین را کاملا رعایت کنید، زیرا در اکثر کشورها قوانینی در خصوص نوع نصب بر ردی دیوار و امکان دسترسی تمام افراد ائم از افراد سالخورده و ویلچر دار به دستگاه فراهم باشد. 

با در نظر مرفتن ابعاد خودمرداز، بهتر است برای اطمینان بیشتر نسیت به سفارش باکس اقدام نمایید. البته اینکار را حتما بهدتیم متخصص واگذار نمایید، زیرا در بسیهری از موارد محفظه پشتی دستگاه و باکس به خوبی با یکدیگر منطبق نشده و موجب تحمیل هزینه برای شما خواهد گردید.

پس از بررسی چنین مواردی می بایست به انجام سایت سازی که شامل شیشه بری، بنایی و موارد این چنینی که مورد نیاز مکان تایید شده می باشد و همچنین کندن چاه ارت که با توجه به حجم دستگاه شامل گوی چاه، عمق مورد نیاز برای چاق در خصوص قرار دادن سیم های ارت و آن می باشد.

وزن خودپرداز

یکی از مواردی که در انتخاب محل مورد نیاز برای دستگاه خودپرداز احاظ می گردد و اهمیت زیادی دارد، وزن دستگاه خود پرداز می باشد که با توجه به ابعاد و کوچک و بزرگ بودن دستگاه و همچنین برند آن دارای حجم و وزن متفاوتی می باشند. اما به طور معمولی چیزی بین ۴۰۰ تا ۷۰۰ کیلوگرم می باشند.

ابعاد خودپرداز

در دستگاه های خودپرداز با توجه به د سازنده و حجم و وزن آن معمولاً دارای ابعاد مختلفی می باشد همانطور که می دانید معمولاً دستگاه‌های خودپرداز سالنی و کوچک دیواری و همچنین دستگاه‌های معمولی را داریم که معمولاً در شعب بانک ها نصب می شود که این دستگاه ها دارای ابعاد مختلفی می باشد که این ابعاد شامل طول دستگاه ارز دستگاه ارتفاع با پایه و بدون پایه دستگاه عرض و ارتفاع صفحه جلو دستگاه در حالت که درب صندوق باز باشد و ارتفاع آن در حالتی که در بالای صندوق باز باشد می تواند همگی از عوامل تعیین کننده ابعاد یک دستگاه با توجه به برند آن محسوب گردد

بهترین برند خودپرداز چیست؟

دستگاه خودپرداز با کیفیت باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که قابلیت هک شدن توسط هکرهای مبتدی و حرفه‌ای را نداشته باشد. از همه مهمتر انکه دستگاه نباید دارای ید طولانی در باگ های برنامه ریزی داشته باشد. تمامی موارد ذکر شده از جمله مهمترین ویژگی ها برای یک دستگاه خودپرداز خوب می باشد.

از طرف دیگر معمولاً برندهای مختلفی برای خودپرداز در سطح جهان و ایران وجود دارد و غالبا در کشورهای مختلف استانداردهای تعیین شده برای این دستگاه ها متفاوت می باشد، اما در حال حاضر در کشور ما ایران پرطرفدارترین و پرکاربردترین انواع دستگاه های خودپرداز را می‌توان به برندهای NCR و Wincore اختصاص داد.

تعمیر پذیری آسان، اصطکاک پایین، نیاز به تعمیرات جزئی و پیدا کردن راحت تعمیرکار برای آن برند دستگاه می تواند از جمله موارد و نکات مهم میباشد که برای خرید یک دستگاه خودپرداز و انتخاب مارک و برند آن برای افراد حائز اهمیت می باشد. بنابراین در این مقاله سعی کرده ایم به بررسی برترین برندهای دستگاه خودپرداز به ویژه دستگاه هایی که در ایران پرکاربرد هستند،  بپردازیم.

دستگاه عابر بانک شخصی

پرسش و پاسخ مشتریان ما در هنگام خرید دستگاه خودپرداز 

🙋‍♂️درآمد حاصل از کارمزد دستگاه های شخصی چقدر است؟

✅ با هر یک تراکنشی که با خودپردازتون انجام میشه 60 درصد از کارمزد اون تراکنش بدون کسر بیمه و مالیات به حساب تون واریز می شود. کارمزد دستگاه خودپرداز برای کارت به کارت ۶۰۰ تومان، اعلام ۱۰ گردش آخر کارت (شتابی) ۱۵۰ تومان، پرداخت قبوض ۱۲۰ تومان، مانده حساب ۱۲۰ تومان است.

🙋چگونه می توان دستگاه عابربانک شخصی خریداری کرد؟

✅برای دریافت خودپرداز نیازی نیست که به بانک مراجعه کنید زیرا طرحی با عنوان خودپرداز های خارج از شعب بانک تصویب شده که به واسطه آن می توانید ازشرکت تهران خودپرداز ، دستگاه atm مد نظر خود را خریداری کنید – شماره تماس : 09909044066

3.5/5 - (232 امتیاز)

۹۰ نظر در “خرید دستگاه خودپرداز

 1. احمد اقازاده گفت:

  سلام میخواستم بدونم در حال حاضر قیمت دستگاه خودپرداز grg چقدر و اینکه اصلا این دستگاه رو موجود دارید یا خیر؟

  1. admin گفت:

   متاستفانه در حال حاضر دستگاه خودپرداز grg را موجود نداریم.

 2. سحر دولتمند گفت:

  با سلام بنده سالن زیبایی دارم میخواستم بدونم که قیمت دستگاه خودپرداز سالنی امسال چقدر می باشد؟

  1. admin گفت:

   رنج قیمتی دستگاه های عابر بانک سالنی بین ۷۶ تا ۸۲ میلیون تومان می باشد. می باشد.

 3. اشکان طاهرخانی گفت:

  قیمت دستگاه خودپرداز دیواری ۲۰۲۲ چقدر می باشد؟

  1. admin گفت:

   قیمت دستگاه عابر بانک های تهران خودپرداز انلاین بوده و همه متعلق به سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲ می باشد.
   رنج قیمتی دستگاه های عابر بانک ما بین ۵۴ تا ۸۲ میلیون می باشد.

 4. شیرین کریمی گفت:

  قیمت دستگاه خودپرداز هیوسانگ در سال جاری چقدر می باشد؟

  1. admin گفت:

   در حال حاضر امکان خرید خودپرداز هیوسانگ امکان پذیر نمی باشد به محض اینکه این دستگاه موجود شده به شما عزیزان اطلاع خواهیم داد.
   شما نیز می توانید از خودپرداز های دیواری و سالنی ncr یا وینکور دیدن فرمایید.

  2. admin گفت:

   در حال حاضر امکان خرید خودپرداز هیوسانگ امکان پذیر نمی باشد به محض اینکه این دستگاه موجود شد به شما عزیزان اطلاع خواهیم داد.
   شما نیز می توانید از خودپرداز های دیواری و سالنی ncr یا وینکور دیدن فرمایید.

 5. ساسان شایگان گفت:

  قیمت دستگاه خودپرداز بانک شهر در سال ۱۴۰۱ چقدر می باشد؟

  1. admin گفت:

   شرکت تهران خودپرداز نمایندگی فروش دستگاه خودپرداز می باشد. شما نیازی به مراجعه به بانک شهر ندارید بلکه می توانید جهت دریافت مشاورخ برای خرید دستگاه عابربانک با شماره ۰۹۹۰۹۰۴۴۰۶۶ یا ۰۲۱۶۶۵۰۶۷۰۱ تماس حاصل فرمایید.

 6. احسان دهنوی گفت:

  قیمت دستگاه خودپرداز دست دوم چقدر است؟

  1. admin گفت:

   متاستفانه شرکت تهران خودپرداز دستگاه عابربانک دست دوم ارائه نمی کند
   اما می توانید برای مشاهده لیست قیمت دستگاه عابر بانک نو در سال ۱۴۰۱ به ابتدای همین صفحه مراجعه کنید.

 7. مصطفی کریمی تبار گفت:

  متوسط درآمد دستگاه خودپرداز چقدره؟

  1. admin گفت:

   متوسط در آمد دستگاه عابربانک ماهانه به ازای ۳۰۰ تراکنش روزانه برداشت وجه و کارت به کارت مبلغ “پنج میلیون و هفتصد هزار تومان ” می باشد.

 8. رسول مرادی گفت:

  جهت “خرید دستگاه عابر بانک بانک شهر” براتون کامنت می گذارم
  چطور میتونم از بانک شهر خودپرداز دریافت کنم؟

  1. admin گفت:

   بعد از خرید دستگاه atm از تهران خودپرداز میتوانید به بانک شهر مراجعه کرده و با ارائه مدارک خود به این بانک سوئیچ بانک شهر را دریافت کرده و به دستگاه خودپرداز خود متصل کنید.

 9. الهام رضایی گفت:

  کدام دستگاه خودپرداز بهتر است؟

 10. ابولفضل دانا گفت:

  امکان دار چند مورد از “معایب خرید دستگاه خودپرداز ” رو ذکر کنید تا بتونم با دید بهتری نسبت به خرید خودپرداز اقدام کنم

 11. پیمان جمالی گفت:

  “نظرات در مورد خرید دستگاه خودپرداز ” را خوندم خیلی مطلوب بود. ممنونم از وب سایت خوب و جامع تون

 12. عمران حمیدی گفت:

  نحوه کسب درامد از دستگاه خودپرداز چگونه است؟

  1. admin گفت:

   به این صورت می باشد که شما در وحله اول باید با توجه به مکان خود و مشاوره از کارشناسان ما یکی از دستگاه های تهران خودپرداز را خریداری کرده سپس با ارسال مدارک خود به بانک سوئیچ بانکی را دریافت کرده و به دستگاه خود متصل می کنید.

 13. نوشین ساداتی گفت:

  شرایط خرید دستگاه خودپرداز چیه؟

  1. admin گفت:

   توضیحات تکمیلی در محتوای سایت داده شده

  1. admin گفت:

   سود عابربانک یا همان سود خودپرداز بسته به بانکی است که شما با اون شریک می شوید . چرا که بعضی از بانک ها ۶۰ درصد و برخی دیگر تا ۶۵ در صد از میزان تراکنش را به عنوان سود به صاحب دستگاه خودپرداز می دهند.

   1. سلیمان گفت:

    سلام کدوم بانک ۶۵ درصد هست لطفا بگید

   2. admin گفت:

    دوست عزیز؛ در قسمت مقالات سایت چندین مقاله درباره سود دستگاه خودپرداز نوشته ایم که با مطالعه جداول سوددهی در این مقاله ها به پاسخ سوالتان خواهید رسید. ممنون از پیامتان

 14. محمد رضا آبگینه گفت:

  آیا تهران خودپرداز از شرکتهای فروش دستگاه خودپرداز است؟

  1. admin گفت:

   بله تهران خودپرداز بهترین شرکت فروش دستگاه عابر بانک می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *