قیمت دستگاه خودپرداز + خرید دستگاه خودپرداز

اولین و مهم ترین نکته در هنگاهم خرید خودپرداز به آن دقت کنید، “قیمت دستگاه خودپرداز”  می باشد. چرا که در مرحله اول خریدار خودپرداز باید بداند که قیمت دستگاه عابربانک ای که مدنظر دارد چقدر است تا بتواند با توجه به بودجه ای که در اختیار دارد آن را تهیه و نصب نماید.

دومین نکته ای که باید بدانید این است که خرید دستگاه خودپرداز خارج از شعبه هیچ گونه محدودیتی ندارد و برای تمام اشخاص حقیقی و حقوقی امکان پذیر می باشد. برای دریافت خودپرداز نیازی نیست که به بانک مراجعه کنید زیرا طرحی با عنوان  خودپرداز های خارج از شعب بانک تصویب شده که به واسطه این طرح شما دیگر با بانک ها طرف حساب نخواهید بود.

ممکن است سوالی ذهن شما را مشغول کند که چطور ممکن است دستگاه خودپرداز شخصی برای مغازه یا کسب و کارتان تهیه کنید؟ باید بگوییم که خوشبختانه یکسری شرکت های مثل شرکت تهران خودپرداز به صورت تخصصی به ارائه انواع  خودپرداز های دیواری و سالنی در سراسر کشور می پردازند.

نحوه کسب درآمد از عابر بانک های شخصی به این صورت میباشد که شما با خرید دستگاه از شرکت تهران خودپرداز به ازای کارکرد و میزان ترکنش ها و برداشت وجه از دستگاه کارمزدی از مشتری کسر می گردد. خریداران محترم می توانند با خریدخودپرداز و اتصال آن به دستگاه شبکه شتاب در درآمد حاصل از عابر بانک سهیم شوند.

خودپرداز شخصی چیست؟

خودپرداز شخصی ! شاید اولین بار باشه که این اسم به گوشوتون  می خوره که مگه خودپرداز هم میتونه شخصی باشه؟ بله که میشه، سال 95 بانک مرکزی این قانون را صادر کرد که فقط بانک ها مالک خودپرداز ها نیستند اینجوری افراد معمولی هم میتونند صاحب خودپرداز بشوند.

بعد از به تصویب رسیدن این قانون نقش خودپرداز ها به تدریج تفییر کرد و فقط اون رو به عنوان ی عضو خدمت رسان بانک نمیدونستند، بلکه خودپرداز را به عنوان یک منبع در امد و ماشین سود اور شناخته بودند.
خیلی از افراد داشتن یک خودپرداز را مساوی با داشتن یک شغل می دانستند، اما داشتن یک خودپرداز چطور مارو به سود میرسونه؟ جالبه بدونید که با هر یک تراکنشی که با خودپردازتون انجام میشه 60 درصد از کارمزد اون تراکنش بدون کسر بیمه و مالیات به حساب تون واریز می شود.

شرایط و قوانین مکان مورد نظر برای نصب atm

در شهر های کوچک که امکانات کمتری برای عامه مردم وجود دارد از طرف بانک شرط خاصی مطرح نشده است و امنیت دستگاه و کسانی که از دستگاه استفاده می کنند در الویت است و به این خاطرنصب دوربین از دو سمت در قسمت جلوی دستگاه و یک دوربین در قسمت پشت دستگاه الزامی است .

در شهر های بزرگ نیز در اکثر نقاط ممانعت نصب از طرف شهرداری یا بانک وجود ندارد مگر اینکه در کمتر از 200 متری محل نصب ، دستگاه دیگری وجود داشته باشد . البته درصورتی که ملک استیجاری باشد، باید رضایت نامه کتبی از از مالک توسط مستاجر تهیه شود.

خرید دستگاه خودپرداز
شرایط واگذاری دستگاه خودپرداز بانک شهر

مدارک مورد نیاز برای طرح خودپرداز های خارج از بانک

به طور معمول مدارک مورد نیاز در تمام بانکها یکسان است و مدارک و روش کار توسط بانک مرکزی اعلام میگردد و بانکها هم همان مدارک را از پذیرنده های محترم در خواست می کنند. مثل :

 • کارت ملی
 • شناسنامه
 • اجاره نامه
 • سند
 • مالکیت یک برگ چک ضمانت
 • گواهی امضا

مراحل خرید و راه اندازی دستگاه خودپرداز

number

ارسال آدرس و لوکیشن محل موردنظر نصب دستگاه به کارگذار

که درصورت تایید و توافق بانک موردنظر امکان اجرای مراحل بعد امکان پذیر میباشد. البته گرفتن تایید آدرس محل نصب توسط کارگذار (یعنی شرکت طرف قرارداد و کارگذار بانک)انجام میپذیرد .

انتخاب برند و مدل دستگاه

مشاورین کارآزموده  اولین شرط انتخاب را بر اساس تعداد تراکم جمعیت منطقه و تعداد افراد ی که امکان استفاده از دستگاه را در مکان نصب احتمالی دارند را بررسی نموده و طبق این برآورد دستگاه مورد نظر را پیشنهاد میدهند. شرط دیگر انتخاب دستگاه نوع کاربری مورد انتظار نیز میباشد.

به طور مثال دستگاهی که برای یک واحد رفاهی مثل هتل -رستوران و یا خوابگاه که احتمال استفاده از آن حدود 50 تا 100 نفر است  تا دستگاهی که برای استفاده از امکان پر رفت و آمد مثل بازار –فرودگاه و مترو و ... که احتمال استفاده بین 400 تا 800 نفر  پیشنهاد میگردد کاملا متفاوت است .

number (1)
number (2)

سوییچ بانکی | انتخاب بانک | قرارداد رسمی با بانک

تهیه مدارک مورد نیاز بانک توسط خریدار و بانظارت کارگذار انجام شده و به بانک موردنظر ارجاع شده و کد تخصیص یا ترمینال دستگاه از بانک گرفته شده و با قطعه ایی به نام روتر بانکی هماهنگ یا کانفیگ میگردد که از این مرحله به بعد دستگاه آماره اتصال به شبکه بانکی میباشد.

راه اندازی و آموزش استفاده از دستگاه

این مرحله توسط کارشناسان مربوطه وحاضر در هر شهر انجام میپذیرد و آموزش لازم به پذیرنده برای کارهای اولیه دستگاه داده میشود. ضمنا دستگاه به شبکه شتاب متصل شده و  اولین تراکنش  از دستگاه به صورت کارت به کارت یا دریافت پول نقد گرفته میشود و از این لحظه شراکت پذیرنده با بانک عامل شروع میگردد.

number (3)
کارمزد مالک دستگاه شرح خدمات
14000 ریال بابت برداشت 2 میلیون ریال
4000 ریال انتقال وجه (بدون درنظر گرفتن مبلغ تراکنش)
4000 ریال پرداخت قبوض
1500 ریال شارژ تلفن همراه
1000 ریال دریافت موجودی

نحوه محاسبه سود دستگاه atm

طبق بخشنامه بانک مرکزی برای هر تراکنش که در شبکه شتاب انجام میشود کارمزدی درنظر گرفته شده و کارمزد مشخصی به بانکی که تارکنش در آن انجام شده تعلق میگیرد.

حال بانک های عامل طراحی به نام خودپردازهای مشارکتی خارج از شعبه در نظر گرفته اند و درآمد حاصل از آن را با درصدی مشخص تقسیم میکنند.

این درصد بنا به سیاست بانک ها متفاوت است ، اما به طور میانگین بانک ها با دادن 60 درصد از این سود طرح خودپرداز های مشارکتی را ارائه کرده اند و اشخاص با خرید دستگاه های خودپرداز در سود آن با بانک شریک شده و به صورت ماهیانه کارمز خود را دریافت می کنند.

در مورد تراکنش های غیر نقدی همچون پرداخت قبوض، جابجایی حساب و ب… نیز مجموعه تراکنش ها محاسبه شده و به حساب بانک و صاحب دستگاه واریز می گردد. معمولا این واریزی ها به صورت ماهیانه می باشد.

تاریخچه عابر بانک

در سال 1967 شرکت لاروئه اولین دستگاه توزیع پول نقد را در لندن و در شعبه بانک بار کلیز نصب کرد . این دستگاه از رسید های کاغذی استفاده می کرد.

در سال 1969کارت های دارای نوار مغناطیسی برای استفاده در خودپرداز ها ابداع شد و برای اولین بار در دستگاهی در بانک chemical نیویورک به کارگرفته شد.

استفاده از خودپرداز ها همزمان به پخش پیام تبلیغاتی که در آنها ادعا می شد ((با اختراع این دستگاه ها بانک ها دیگر هرگز تعطیل نخواهند شد)) اوج گرفت.

شرکت داکتول دستگاه total teller را عرضه کرد که اولین دستگاه خودپرداز بانکی با تمامی کارکرد های مورد نیاز بود.
تنها در ایالات متحده آمریکا بیش از 2000 خودپرداز عملیاتی و مورد استفاده قرار گرفتند. شرکت دیبولد دستگاه tabs 500 را عرضه کرد.

شرایط دریافت دستگاه خودپرداز

به طور کلی هر فردی می توانند اقدام به خرید دستگاه خودپرداز کند. خرید دستگاه atm شرایطی دارد که تقریبا هر فردی می تواند به راحتی آن ها را فراهم کند.

با خرید دستگاه خودپرداز قراردادی بین بانک و خریدار بسته می شود که در آن بانک در سود حاصل از تراکنش های دستگاه عابر بانک با خریدار شریک شود و خریدار یا پذیرنده به حسن انجام کار متعهد میشود.

مزایای خرید دستگاه خودپرداز

 • همه کاره بودن دستگاه ها و انجام تقریبا ۸۰ درصدی عملیات بانکی توسط آن
 • سریع العمل و تسریع در انجام عملیاتش
 • راحتی مراجعه به دستگاه ها در هر نقطه از شهر
 • دریافت اسکناس های جدید و نو
 • صرفه جویی در وقت افراد و عدم مراجعه به بانک
 • حفظ حریم شخصی برای انجام عملیات بانکی، نسبت به مراجعه در شعب بانکی
 • در دسترس بودن دستگاه ها
 • عدم نیاز به باز بودن شعبات بانک برای دریافت وجه نقد
 • عدم نیاز به قرار گرفتن در صف های وقت گیر بانکی
 • مشاهده موجودی حساب خود و دریافت رمز دوم برای انجام عملیات بانکی توسط همراه بانک
 • امکان دسترسی به تمامی عملیات بانکی در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز

ویژگی های خرید دستگاه عابربانک از شرکت تهران خودپرداز

پشتیبانی ۲۴ ساعته در 7 روز هفته

بهترین و مناسب ترین قیمت

تحویل فوری خودپرداز​

مشاوره قبل از خرید atm

تعمیرات تخصصی ​ atm

تامین قطعات ​ عابربانک

ویژگی های یک دستگاه عابربانک خوب چیه؟

قبل از اینکه به چگونگی خرید عابربانک بپردازید یا به دنبال بهترین برند دستگاه خودپرداز باشید، سعی کنید فاکتورها و ویژگی های یک دستگاه خودپرداز خوب را کاملاً بدانید.

پس از آن با در نظر گرفتن آن ویژگی ها بتوانید بهترین برند را که هماهنگ با قیمت و هزینه مورد نظر شما باشد و همچنین برای مکانی که قصد استفاده از این دستگاه را دارید که مناسب باشند، از آن استفاده کنید. از جمله مهمترین ویژگی های یک خودپرداز خوب می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • باگ یا خطای برنامه نویسی نداشته باشد.
 • پشتیبانی فوری
 • سیستم غیرقابل هک
 • قطعات یدکی و پشتیبانی در دسترس
 • همخوانی با بستر ارتباطی بانکی کشور
 • رابط کاربری ساده و قابل فهم
 • بروزرسانی آسوده سخت‌افزاری و نرم‌افزاری
عکس خودپرداز
کوچکترین دستگاه خودپرداز

طرح دستگاه های خودپرداز خارج از بانک

این طرح که توسط اکثر بانک ها صورت می گیرد، این امکان را به افرادی که از صاحبان حرف و کسب و کار هستند، می دهد تا با دریافت دستگاه خود پرداز و تععین محلی برای قرار دادن آن و تامین تمامنیت دستگاه از آن به عنوان منبع درآمدی برای خود استفاده نمایند.

در واقع با هر تراکنش درصدی از سود بانگی تراکنش ها به حساب دارنده دستگاه خودپرداز واریز می گردد و فرد تنها می بایست با خرید دستگاه، تعیین محل مناسب برای قرار دادن دستگاه، تامین امنیت دستگاه و همچنین پشتیبانی از آن را بر عهده بگیرد.

بنابراین افرادی که دارای کسب و کار حرفه های گوناگونی هستند، با ارائه مدارک و مجوزهای کسب و کار خود می توانند به دریافت خود پردازهای خارج از شعب اقدام نمایند و از مزایای آن بهره مند گردند.

قیمت دستگاه عابر بانک

همانطور که پیشتر ارائه شد، واگذاری دستگاه خود پرداز از طرف بانک نیازمند تامین و خریداران و پرداخت هزینه های اتصال سوییچ بانکی می باشد، اما برخی بانک ها طی شرایطی اقدام به ارائه ATM بدون دریافت هزینه می کنند و برخی دیگر از بانک ها تمامی هزینه را از فرد متقاضی دریافت می نمایند.

برای اینکه بدانید برای درخواست یک دستگاه خودپرداز به چه میزان سرمایه ای نیاز است، باید در نظر بگیرید که تمامی هزینه ها از جمله هزینه خرید دستگاه، سایت سازی که شامل شیشه بری، بنای و موارد این چنینی است، چاه ارت که با توجه به حجم دستگاه شامل گوی چاه، هزینه کندن چاه و… و در آخر یو پی اس که با توجه به باتری مورد استفاده در دستگاه و میزان قدرت شارژ دهی و همچنین برند ان دارای قیمت های مختلفی می باشد که می بایست پرداخت نمایید.

دستگاه خودپرداز رایگان

همانطور که پیشتر ارائه شد، برخی بانک ها در قبال شرایطی نسبت به ارائه دستگاه خود پرداز به صورت رایگان اقدام می نمایند.

البته در اکثر مواقع بانک یا شرکت زیر نظر شعبه، هزینه دستگاه و پشتیبانی را ارائه می دهد و شخص متقاضی می بایست فرایند پول گذاری و موارد مربوط به امنیت دستگاه را تامین کند.

در این شرایط میزان سود دریافت شده توسط فرد بابت تراکنش های بانکی کمتر خواهد شد و معمولا ۳۰ درصد سود را دریافت می نماید.

دستگاه خودپرداز شخصی

برای خرید دستگاه خودپرداز شخصی حتما می بایست عواملی را قبل از خرید عابربانک مد نظر قرار دهید که مهمترین این موارد شامل انتخاب مسیر پرتردد و میزان امنیت در دسترس برای دستگاه می باشد، زیرا اگر مسیر پر ترددی را انتخاب نکنید، در میزان سود و تراکنش هایی که در این دستگاه انجام می گردد، روند کاهشی وجود خواهد داشت و سودی عاید بانک و فرد متقاضی نخواهد گردید.  البته افراد می توانند از دستگاه های ریفر یا دست دوم نیز با قیمت یک سوم دستگاه نو خرید نمایند، به این ترتیب میزان سرمایه اولیه مورد نیاز از طرف فرد کمتر خواهد بود.

قیمت دستگاه خودپرداز
عکس دستگاه خودپرداز

نصب دستگاه خودپرداز

برای نصب دستگاه خودپرداز پس از تاییدیه بانک، شما می توانید نسبت به نصب دستگاه در مکان مورد نظر اقدام نمایید. دقت داشته باشید حتما در مورد مکان نصب دستگاه، تحقیقات لخزم را به عمل آورید و در جای شلوغ و مر ترددی که امکان تامین امنیت آن وجود دارد، نصب نمایید.

 از طرف دیگر هنگام نصب دستگاه می بایست قوانین را کاملا رعایت کنید، زیرا در اکثر کشورها قوانینی در خصوص نوع نصب بر ردی دیوار و امکان دسترسی تمام افراد ائم از افراد سالخورده و ویلچر دار به دستگاه فراهم باشد. 

با در نظر مرفتن ابعاد خودمرداز، بهتر است برای اطمینان بیشتر نسیت به سفارش باکس اقدام نمایید. البته اینکار را حتما بهدتیم متخصص واگذار نمایید، زیرا در بسیهری از موارد محفظه پشتی دستگاه و باکس به خوبی با یکدیگر منطبق نشده و موجب تحمیل هزینه برای شما خواهد گردید.

پس از بررسی چنین مواردی می بایست به انجام سایت سازی که شامل شیشه بری، بنایی و موارد این چنینی که مورد نیاز مکان تایید شده می باشد و همچنین کندن چاه ارت که با توجه به حجم دستگاه شامل گوی چاه، عمق مورد نیاز برای چاق در خصوص قرار دادن سیم های ارت و آن می باشد.

وزن خودپرداز

یکی از مواردی که در انتخاب محل مورد نیاز برای دستگاه خودپرداز احاظ می گردد و اهمیت زیادی دارد، وزن دستگاه خود پرداز می باشد که با توجه به ابعاد و کوچک و بزرگ بودن دستگاه و همچنین برند آن دارای حجم و وزن متفاوتی می باشند. اما به طور معمولی چیزی بین ۴۰۰ تا ۷۰۰ کیلوگرم می باشند.

ابعاد خودپرداز

در دستگاه های خودپرداز با توجه به د سازنده و حجم و وزن آن معمولاً دارای ابعاد مختلفی می باشد همانطور که می دانید معمولاً دستگاه‌های خودپرداز سالنی و کوچک دیواری و همچنین دستگاه‌های معمولی را داریم که معمولاً در شعب بانک ها نصب می شود که این دستگاه ها دارای ابعاد مختلفی می باشد که این ابعاد شامل طول دستگاه ارز دستگاه ارتفاع با پایه و بدون پایه دستگاه عرض و ارتفاع صفحه جلو دستگاه در حالت که درب صندوق باز باشد و ارتفاع آن در حالتی که در بالای صندوق باز باشد می تواند همگی از عوامل تعیین کننده ابعاد یک دستگاه با توجه به برند آن محسوب گردد

بهترین برند خودپرداز چیست؟

دستگاه خودپرداز با کیفیت باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که قابلیت هک شدن توسط هکرهای مبتدی و حرفه‌ای را نداشته باشد. از همه مهمتر انکه دستگاه نباید دارای ید طولانی در باگ های برنامه ریزی داشته باشد. تمامی موارد ذکر شده از جمله مهمترین ویژگی ها برای یک دستگاه خودپرداز خوب می باشد.

از طرف دیگر معمولاً برندهای مختلفی برای خودپرداز در سطح جهان و ایران وجود دارد و غالبا در کشورهای مختلف استانداردهای تعیین شده برای این دستگاه ها متفاوت می باشد، اما در حال حاضر در کشور ما ایران پرطرفدارترین و پرکاربردترین انواع دستگاه های خودپرداز را می‌توان به برندهای NCR و Wincore اختصاص داد.

تعمیر پذیری آسان، اصطکاک پایین، نیاز به تعمیرات جزئی و پیدا کردن راحت تعمیرکار برای آن برند دستگاه می تواند از جمله موارد و نکات مهم میباشد که برای خرید یک دستگاه خودپرداز و انتخاب مارک و برند آن برای افراد حائز اهمیت می باشد. بنابراین در این مقاله سعی کرده ایم به بررسی برترین برندهای دستگاه خودپرداز به ویژه دستگاه هایی که در ایران پرکاربرد هستند،  بپردازیم.

دستگاه عابر بانک شخصی

پرسش و پاسخ مشتریان ما در هنگام خرید دستگاه خودپرداز 

🙋‍♂️درآمد حاصل از کارمزد دستگاه های شخصی چقدر است؟

✅ با هر یک تراکنشی که با خودپردازتون انجام میشه 60 درصد از کارمزد اون تراکنش بدون کسر بیمه و مالیات به حساب تون واریز می شود. کارمزد دستگاه خودپرداز برای کارت به کارت ۶۰۰ تومان، اعلام ۱۰ گردش آخر کارت (شتابی) ۱۵۰ تومان، پرداخت قبوض ۱۲۰ تومان، مانده حساب ۱۲۰ تومان است.

🙋چگونه می توان دستگاه عابربانک شخصی خریداری کرد؟

✅برای دریافت خودپرداز نیازی نیست که به بانک مراجعه کنید زیرا طرحی با عنوان خودپرداز های خارج از شعب بانک تصویب شده که به واسطه آن می توانید ازشرکت تهران خودپرداز ، دستگاه atm مد نظر خود را خریداری کنید – شماره تماس : 09909044066

3.5/5 - (232 امتیاز)

۹۰ نظر در “خرید دستگاه خودپرداز

 1. سام قشقایی گفت:

  ببخشید اینترنتش چطوره

  1. admin گفت:

   با سلام با تشکر از شما
   سرعت اینترنت بستگی به منطقه و شهری که در اون هستید داره و اینترنتی که شما به دستگاه متصل می کنید ولی از لحاظ سخت افزار شبکه ، سخت افزار مناسبی دارد.

 2. ناصر گفت:

  با سلام و تشکر بابت توضیحات مفید شما ، بنده قصد خرید خودپرداز دارم میشه راهنمایی بفرمایید که از کجا باید شروع کنم . با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام لطفا با شرکت تماس بگیرید تا کارشناس ها شما رو راهنمایی کنن
   خانم صفری(کارگزار) : ۰۹۹۰۹۰۴۴۰۶۴

 3. ناصر گفت:

  با سلام و تشکر بابت توضیحات مفید شما ، بنده قصد خرید خودپرداز دارم میشه راهنمایی بفرمایید که از کجا باید شروع کنم و شما کدوم بانک را برای سوددهی بیشتر توصیه میکنید . با تشکر

 4. جلال گل محمدی گفت:

  کوم بانک دستگاه خوب اوستوک مارک خوب وقیمت میشه بدیدوتلفن تشکر

  1. admin گفت:

   سلام دوست عزیز؛ تمامی بانک ها که خودپرداز شخصی دارند طرف قرارداد این شرکت هستن. با شماره های مشاورینشون تماس بگیرین با مشورت یک انتخاب خوب داشته باشید
   ۰۹۹۰۹۰۴۴۰۶۴

 5. ایمان گفت:

  عرض سلام و تبریک پیشاپیش ماه مبارک رضان
  محضر شما عزیزان
  از مطالب خوبتون استفاده کردم
  جزاکم الله خیرا
  من دنبال دو عدد دستگاهی هستم
  که یکی در مسجد ویکی در محله نصب بشه
  و اگر نیازمون نشد
  پس بگیره تضمین صدرصدی داشته باشه

  1. admin گفت:

   برای خرید دستگاه خودپرداز و دستگاه کش لس حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید مشکل به راحتی قابل حل است

 6. بهزاد پ گفت:

  باسلام .دستگاهی که قبلا خریده ایم و الآن به آن احتیاج نداریم را آیا می توانیم به شرکت پس بدهیم یا چه کار باید بکنیم؟ در اینصورت آیا چک تضمین ما پس دا ه می شود؟

  1. admin گفت:

   چک تضمین دست بانک می باشد و به محض اینکه دستگاه رو نخواهید بهتون پس داده می شود.
   دستگاهی ام که خرید کرده اید رو هم می تونید به ما بفروشید و هم میتونید به شخص دیگه ای واگذار کنید. در صورتی که بخواهید به شخص دیگری بفروشید ما میتونیم کارهای مجدد ثبت دستگاه رو انجام بدیم.

   1. saeed گفت:

    سلام.میخواستم اطلاعاتی درموردجاومکان نصب دستگاه خودپردازداشته باشم.اینکه ایا نصب دستگاه درپارکینگ شخصی که ازهرطرف دسترسی دارد درجای تردد زیادودرورودی ساختمان هست امکان پذیرهست؟جایی که محل نصب دستگاه درنظردارم داخل یک مجتمع۳۵۰ واحدی هست.وازنظرامنیت دستگاه وافراد مشتری .درامنیت کامل هست درچندجهت دوربین مداربسته نصب شده.واینکه مکان موردنظر فعلا سندرسمی ندارد ولی دفترچه وقرارداد خریدبنام شخص داراهست.اگردراین ضمینه اطلاعاتی دراختیارم بزارید ممنون میشوم

   2. admin گفت:

    سلام سعید عزیز؛
    تمام مطالبی که سوال فرمودید در قسمت مقالات سایت با توضیحات کامل پاسخ داده شده و برای همه سوالات شما درخصوص خرید دستگاه خودپرداز مقاله تخصصی وجود دارد

 7. یدلله رادمهر گفت:

  بهترین مارک دستگاه خودپرداز چیست؟م

 8. هاشم کرمانی گفت:

  شرایط خرید اقساطی دستگاه خودپرداز به چه صورت است؟

 9. مهری ماه نجفی گفت:

  نحوه کسب درامد از دستگاه خودپرداز به چه صورت است؟

 10. هوشنگ شجریان گفت:

  چرا باید دستگاه خودپرداز خود را بیمه کنیم؟

 11. سوده موسی پور گفت:

  سلام
  میخاستم بدونم که خرید خودپرداز کدام بانک بهتر است؟

  1. admin گفت:

   برای اینکه بدانید عابربانک کدام بانک بهتر است مقاله “خرید خودپرداز کدام بانک بهتر است؟” را مطالعه کنید.

 12. شهاب تجری گفت:

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم که قیمت دستگاه خودپرداز بانک ملی نسبت به سایر بانک ارزان تر است یا گران تر؟

  1. admin گفت:

   بانک ها ارائه دهنده دستگاه خودپرداز نیستند بلکه ارائه دهنده سوئیچ بانکی می باشند.
   شما می توانید جهت دیدن قیمت دستگاه های عابربانک به ابتدای همین صفحه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *